دیدار رئیس اتحادیه ژورنالیستان آزاد افغانستان با مسوولان محلی فاریاب

۹ میزان ۱۴۰۲
۱ اکتوبر ۲۰۲۳
فاریاب- افغانستان

حجت الله مجددی رئیس اتحادیه ژورنالیستان آزاد افغانستان طی سفری به ولایت فاریاب در حالیکه محمد حسن سرداش نماینده افتخاری این اتحادیه نیز حضور داشت با داملا محمد شعیب رسالت والی، شمس الدین محمدی رئیس اطلاعات و فرهنگ و محمدعلی محمدی رئیس رادیو تلویزیون ملی اینولایت دیدار نموده در پیوند به بهبود روند اطلاع رسانی، دسترسی به موقع خبرنگاران به اطلاعات و ایجاد هماهنگی میان خبرنگاران و مسوولان محلی صحبت نموده، که والی، رئیس اطلاعات و فرهنگ و رئیس رادیو تلویزیون فاریاب وعده همکاری دادند.

در این سفر آقای مجددی با مسوولان رادیو یسرا، رادیو تمنا، رادیو صحت، رادیو ممتاز و رادیو تلویزیون ملی فاریاب نیز دیدار نموده روی بهبود وضعیت رسانه ها و فعالیت رسانه یی در فاریاب بحث و تبادل نظر نمودند.
رئیس اتحادیه ژورنالیستان آزاد افغانستان با خانواده مسوول رادیو ممتاز که در زندان به سر می برد و گفته می دلیل بازدشت اش مرتبط به کار رسانه یی نیست، نیز دیدار کرده است.
رهبری اتحادیه ژورنالیستان آزاد افغانستان به عنوان مدافع حقوق خبرنگاران و آزادی بیان در افغانستان همواره تلاش ورزیده اند تا در بخش بهبود وضعیت روند اطلاع رسانی، دسترسی به موقع خبرنگاران به اطلاعات، کاهش قضایای خشونت علیه خبرنگاران و رفع چالش های اقتصادی خبرنگاران و رسانه ها در سطح ملی و بین المللی دادخواهی کنند.